ING

ING

ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Bank ING to członek międzynarodowej Grupy ING, która zatrudnia obecnie 130 tysięcy pracowników i działa w ponad 50 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 85 milionów Klientów.

Naszą pozycję budujemy w oparciu o nowoczesne technologie, rozbudowę kanałów dystrybucjii dbałość o jakość usług, które dostarczamy.

Współpracujemy z osobami, które nie boją się wyzwań oraz przejmowania inicjatywy i chcą współtworzyć kulturę organizacyjną firmy na bazie Wartości ING: otwartość, szacunek, uczciwość oraz odpowiedzialność i zdrowy rozsądek.

Kierujemy się nimi w naszej codziennej pracy, to one w pełni oddają to, czym chcemy się wyróżniać na rynku.

O skuteczności naszej strategii świadczą nagrody, m.in. Top Employers 2013, Idealny Pracodawca 2010 Universum Professional Survey, Pożądany Pracodawca Antal International. Widzimy, że nasze działania budują zaufanie tak klientów i akcjonariuszy, jak i pracowników, którzy tworzą nasz zespół.

test